
WKS Śląsk Wrocław
Wybierz sezon
1-25 z 285 łącznie
| # | ZAWODNIK | GP | CZAS | PKT | F2M | F2A | 2P% | F3M | F3A | 3P% | FGM | FGA | FG% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | STL | BLK | TOV | PF | FD | EFF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | A. Dziewa | 252 (7) | 6544:48 | 3517 | 1180 | 1857 | .635 | 169 | 463 | .365 | 1349 | 2320 | .581 | 650 | 913 | .712 | 593 | 1037 | 1630 | 325 | 158 | 251 | 496 | 605 | 905 | 4151 | 1052 |
| 2 | D. Tomczyk | 223 (7) | 4569:46 | 2286 | 509 | 835 | .610 | 169 | 436 | .388 | 678 | 1271 | .533 | 389 | 504 | .772 | 217 | 545 | 762 | 223 | 234 | 101 | 205 | 392 | 72 | 2693 | 0 |
| 3 | M. Zieliński | 197 (6) | 3667:03 | 2035 | 418 | 705 | .593 | 135 | 411 | .328 | 553 | 1116 | .496 | 268 | 413 | .649 | 63 | 324 | 387 | 266 | 192 | 40 | 184 | 310 | 0 | 2028 | 0 |
| 4 | R. Skibniewski | 259 (9) | 5617:42 | 1882 | 326 | 748 | .436 | 301 | 854 | .352 | 627 | 1602 | .391 | 265 | 329 | .805 | 84 | 353 | 437 | 907 | 218 | 4 | 376 | 497 | 336 | 2033 | 588 |
| 5 | R. Hyży | 193 (7) | 3646:57 | 1663 | 669 | 1228 | .545 | 8 | 44 | .182 | 677 | 1272 | .532 | 301 | 598 | .503 | 275 | 586 | 861 | 213 | 257 | 25 | 253 | 460 | 213 | 1874 | 456 |
| 6 | N. Kulon | 177 (8) | 3834:22 | 1456 | 304 | 642 | .474 | 143 | 442 | .324 | 447 | 1084 | .412 | 419 | 559 | .750 | 79 | 398 | 477 | 496 | 210 | 1 | 318 | 502 | 656 | 1545 | 324 |
| 7 | J. Nizioł | 116 (4) | 2970:50 | 1249 | 201 | 379 | .530 | 167 | 468 | .357 | 368 | 847 | .434 | 346 | 441 | .785 | 66 | 417 | 483 | 269 | 81 | 39 | 185 | 209 | 362 | 1362 | 213 |
| 8 | D. Adomaitis | 107 (3) | 1697:00 | 1244 | 146 | 250 | .584 | 88 | 226 | .389 | 234 | 476 | .492 | 146 | 179 | .816 | 52 | 204 | 256 | 80 | 81 | 13 | 89 | 169 | 0 | 1310 | 0 |
| 9 | J. Musiał | 133 (5) | 2861:37 | 1244 | 223 | 457 | .488 | 193 | 549 | .352 | 416 | 1006 | .414 | 219 | 300 | .730 | 97 | 279 | 376 | 262 | 117 | 1 | 193 | 301 | 346 | 1136 | 694 |
| 10 | A. Wójcik | 88 (3) | 1969:45 | 1180 | 361 | 605 | .597 | 38 | 144 | .264 | 399 | 749 | .533 | 287 | 387 | .742 | 107 | 240 | 347 | 105 | 90 | 54 | 112 | 224 | 54 | 1214 | 32 |
| 11 | A. Mladenović | 76 (2) | 1766:48 | 981 | 415 | 627 | .662 | 3 | 15 | .200 | 418 | 642 | .651 | 142 | 251 | .566 | 153 | 270 | 423 | 68 | 46 | 68 | 143 | 188 | 249 | 1110 | 398 |
| 12 | P. Kikowski | 69 (2) | 1962:01 | 936 | 164 | 360 | .456 | 156 | 400 | .390 | 320 | 760 | .421 | 140 | 167 | .838 | 50 | 143 | 193 | 119 | 79 | 16 | 96 | 164 | 175 | 780 | 529 |
| 13 | I. Ramljak | 107 (3) | 2907:45 | 892 | 249 | 439 | .567 | 78 | 286 | .273 | 327 | 725 | .451 | 160 | 199 | .804 | 135 | 545 | 680 | 224 | 151 | 72 | 128 | 234 | 200 | 1454 | 464 |
| 14 | Ł. Kolenda | 97 (3) | 2092:22 | 872 | 168 | 337 | .499 | 125 | 368 | .340 | 293 | 705 | .416 | 161 | 196 | .821 | 21 | 118 | 139 | 230 | 56 | 5 | 174 | 234 | 237 | 681 | 5 |
| 15 | D. Gołębiowski | 105 (3) | 2363:02 | 862 | 177 | 300 | .590 | 115 | 361 | .319 | 292 | 661 | .442 | 163 | 234 | .697 | 56 | 176 | 232 | 215 | 92 | 4 | 162 | 266 | 219 | 803 | 96 |
| 16 | M. Gabiński | 183 (6) | 3231:42 | 861 | 208 | 416 | .500 | 108 | 333 | .324 | 316 | 749 | .422 | 121 | 195 | .621 | 197 | 449 | 646 | 169 | 113 | 74 | 130 | 390 | 173 | 1226 | 241 |
| 17 | M. Ignerski | 62 (2) | 1410:25 | 755 | 214 | 373 | .574 | 66 | 169 | .391 | 280 | 542 | .517 | 129 | 173 | .746 | 74 | 212 | 286 | 62 | 47 | 7 | 67 | 149 | 0 | 784 | 0 |
| 18 | A. Mroczek-Truskowski | 115 (7) | 2032:08 | 739 | 124 | 277 | .448 | 115 | 336 | .342 | 239 | 613 | .390 | 146 | 198 | .737 | 60 | 244 | 304 | 122 | 98 | 7 | 137 | 227 | 214 | 707 | 246 |
| 19 | K. Chanas | 123 (6) | 2102:26 | 697 | 167 | 372 | .449 | 80 | 220 | .364 | 247 | 592 | .417 | 123 | 166 | .741 | 63 | 144 | 207 | 98 | 75 | 3 | 103 | 227 | 76 | 589 | -158 |
| 20 | J. Martin | 37 (1) | 1152:39 | 687 | 222 | 403 | .551 | 28 | 87 | .322 | 250 | 490 | .510 | 159 | 214 | .743 | 32 | 139 | 171 | 181 | 80 | 21 | 99 | 75 | 199 | 746 | 251 |
| 21 | S. Jovanović | 48 (2) | 1418:21 | 656 | 172 | 331 | .520 | 47 | 174 | .270 | 219 | 505 | .434 | 171 | 220 | .777 | 35 | 104 | 139 | 259 | 51 | 0 | 145 | 92 | 238 | 625 | 16 |
| 22 | L. Greer | 32 (1) | 1045:01 | 653 | 167 | 296 | .564 | 51 | 134 | .381 | 218 | 430 | .507 | 166 | 196 | .847 | 19 | 71 | 90 | 148 | 41 | 4 | 96 | 83 | 0 | 598 | 0 |
| 23 | R. Randle | 66 (3) | 1544:36 | 632 | 260 | 447 | .582 | 8 | 37 | .216 | 268 | 484 | .554 | 88 | 155 | .568 | 151 | 270 | 421 | 44 | 77 | 37 | 85 | 182 | 0 | 843 | 0 |
| 24 | O. Stević | 70 (2) | 1579:38 | 622 | 251 | 402 | .624 | 1 | 2 | .500 | 252 | 404 | .624 | 117 | 175 | .669 | 162 | 225 | 387 | 54 | 101 | 34 | 68 | 186 | 107 | 920 | 0 |
| 25 | T. Trice Ii | 33 (1) | 983:52 | 598 | 125 | 263 | .475 | 80 | 176 | .455 | 205 | 439 | .467 | 108 | 129 | .837 | 8 | 82 | 90 | 242 | 33 | 4 | 72 | 33 | 177 | 640 | 295 |
Rekordy wszechczasów
ZAWODNICY
Kliknij dowolny kafelek, aby zobaczyć szczegółowe rankingi
Punkty
38
2 współrekordy
Czas
50:00
29/03/2014
Robert Skibniewski
Robert SkibniewskiCelne za 2
16
24/03/2012
Aleksandar Mladenović
Aleksandar MladenovićRzuty za 2
20
11/02/2006
Darren Kelly
Darren KellyCelne za 3
9
21/02/2002
Michael Hawkins
Rzuty za 3
16
27/11/2004
Michael Watson
Michael WatsonCelne z gry
16
24/03/2012
Aleksandar Mladenović
Aleksandar MladenovićRzuty z gry
25
4 współrekordy
Celne za 1
16
2 współrekordy
Rzuty za 1
17
13/03/2004
Adam Wójcik
Adam WójcikZbiórki
20
27/02/2010
Jakub Parzeński
Jakub ParzeńskiZbiórki atak
9
04/11/2018
Aleksander Dziewa
Aleksander DziewaZbiórki obrona
17
27/02/2010
Jakub Parzeński
Jakub ParzeńskiAsysty
17
11/10/2000
Raimonds Miglinieks
Straty
9
08/11/2003
Lynn Greer
Lynn GreerPrzechwyty
9
2 współrekordy
Bloki
6
5 współrekordy
Efektywność
44
27/01/2019
Aleksander Dziewa
Aleksander DziewaRekordy wszechczasów
DRUŻYNY
Kliknij dowolny kafelek, aby zobaczyć szczegółowe rankingi
Punkty
123
02/02/2019
Czas
250:00
3 współrekordy
Celne za 2
38
01/10/2000
Rzuty za 2
59
2 współrekordy
Celne za 3
20
20/01/2024
Rzuty za 3
52
20/10/2018
Celne z gry
45
27/01/2019
Rzuty z gry
86
27/01/2019
Celne za 1
42
13/03/2004
Rzuty za 1
54
13/03/2004
Zbiórki
60
17/02/2019
Zbiórki atak
27
07/11/2018
Zbiórki obrona
43
08/01/2017
Asysty
36
03/12/2021
Straty
32
06/12/2008
Przechwyty
24
05/05/2013
Bloki
11
2 współrekordy
Efektywność
157
02/02/2019
Kliknij na strefę, aby zobaczyć szczegóły

KIKOWSKI
21/44 (47.7%)

NIZIOŁ
20/55 (36.4%)

DZIEWA
24/51 (47.1%)

DZIEWA
14/37 (37.8%)

DZIEWA
703/939 (74.9%)

DZIEWA
384/704 (54.5%)

MUSIAŁ
19/34 (55.9%)

MUSIAŁ
17/45 (37.8%)

JOVANOVIĆ
21/36 (58.3%)

MUSIAŁ
48/154 (31.2%)

MUSIAŁ
67/165 (40.6%)

DZIEWA
83/225 (36.9%)
1-25 z 100 łącznie
SERIA | LIGA | VS | DATA | START | KONIEC |
|---|---|---|---|---|---|
| 23:0 | PLK | PGE Turów Zgorzelec | 02/11/2007 | 15-0 | 38-0 |
| 21:0 | PLK | Stelmet Zielona Góra | 31/01/2015 | 57-43 | 57-64 |
| 20:0 | 1LM | Franz Astoria Bydgoszcz | 09/01/2013 | 19-19 | 39-19 |
| 20:0 | PLK | BOT Turów Zgorzelec | 15/10/2006 | 27-13 | 27-33 |
| 19:0 | PLK | Polpharma Starogard Gdański | 29/03/2014 | 49-32 | 49-51 |
| 18:0 | PLK | Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski | 15/05/2024 | 72-59 | 72-77 |
| 18:0 | PLK | Asseco Arka Gdynia | 03/01/2021 | 30-41 | 30-59 |
| 18:0 | 2LM | KS Sudety Jelenia Góra | 08/01/2017 | 0-0 | 18-0 |
| 18:0 | 2LM | Röben Gimbasket Wrocław | 27/11/2016 | 28-22 | 28-40 |
| 18:0 | 1LM | WIKANA START SA Lublin | 19/10/2012 | 29-35 | 29-53 |
| 18:0 | PLK | AZS Koszalin | 22/12/2011 | 27-30 | 27-48 |
| 17:0 | PLK | King Szczecin | 26/01/2024 | 20-14 | 20-31 |
| 17:0 | PLK | King Szczecin | 09/06/2023 | 48-42 | 48-59 |
| 17:0 | PLK | BM Stal Ostrów Wielkopolski | 22/04/2023 | 46-44 | 46-61 |
| 17:0 | 1LM | WKK Wrocław | 23/03/2019 | 61-59 | 61-76 |
| 17:0 | 1LM | AZS AGH Kraków | 06/03/2019 | 50-40 | 67-40 |
| 17:0 | 1LM | Pogoń Prudnik | 28/10/2017 | 33-33 | 33-50 |
| 17:0 | 2LM | Muszkieterowie Nowa Sól | 04/02/2017 | 0-0 | 0-17 |
| 17:0 | 1LM | Franz Astoria Bydgoszcz | 03/10/2012 | 15-25 | 15-42 |
| 17:0 | PLK | MTS Basket Kwidzyn | 29/01/2008 | 77-67 | 94-67 |
| 17:0 | PLK | MTS Basket Kwidzyn | 29/01/2008 | 19-0 | 36-0 |
| 16:0 | PLK | AMW Arka Gdynia | 13/05/2026 | 65-79 | 81-79 |
| 16:0 | PLK | Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski | 03/05/2024 | 31-27 | 31-43 |
| 16:0 | PLK | Legia Warszawa | 21/05/2023 | 0-0 | 16-0 |
| 16:0 | PLK | Polpharma Starogard Gdański | 29/09/2020 | 14-14 | 30-14 |
Statystyki Ogólne
1655
Mecze
1060
Wygrane
595
Przegrane
64.0%
% Wygranych
| Przeciwnik | Sezony | Mecze ▼ | Wygrane | Przegrane | % Wygranych |
|---|---|---|---|---|---|
Anwil Włocławek | 1993-2026 | 105 | 55 | 50 | 52.4% |
Bobry Bytom | 1982-2001 | 78 | 48 | 30 | 61.5% |
ORLEN Zastal Zielona Góra | 1985-2026 | 72 | 52 | 20 | 72.2% |
Lech Poznań | 1982-1997 | 70 | 37 | 33 | 52.9% |
AMW Arka Gdynia | 1998-2026 | 66 | 37 | 29 | 56.1% |
Górnik Zamek Książ Wałbrzych | 1981-2026 | 62 | 30 | 32 | 48.4% |
Tasomix Rosiek Stal Ostrów Wielkopolski | 1999-2026 | 61 | 40 | 21 | 65.6% |
PGE Spójnia Stargard | 1995-2025 | 61 | 39 | 22 | 63.9% |
Aspro Wrocław | 1981-1994 | 60 | 36 | 24 | 60.0% |
Legia Warszawa | 1981-2026 | 53 | 42 | 11 | 79.3% |
Znicz Basket Pruszków | 1994-2019 | 50 | 34 | 16 | 68.0% |
KKS Polonia Warszawa | 1983-2008 | 46 | 34 | 12 | 73.9% |
Zagłębie Sosnowiec | 1981-1999 | 46 | 24 | 22 | 52.2% |
Energa Trefl Sopot | 2012-2026 | 39 | 21 | 18 | 53.9% |
Enea Łaciate Astoria Bydgoszcz | 1990-2023 | 34 | 24 | 10 | 70.6% |
Czarni Słupsk | 2000-2016 | 33 | 20 | 13 | 60.6% |
AZS Koszalin | 1987-2016 | 32 | 20 | 12 | 62.5% |
PGE Start Lublin | 1981-2026 | 30 | 24 | 6 | 80.0% |
Wisła Veneo Kraków | 1981-1989 | 30 | 20 | 10 | 66.7% |
ZKS Stal Stalowa Wola | 1988-1998 | 29 | 26 | 3 | 89.7% |
PGE GiEK Turów Zgorzelec | 2005-2016 | 26 | 6 | 20 | 23.1% |
KS Pogoń Ruda Śląska | 1996-2011 | 26 | 23 | 3 | 88.5% |
King Szczecin | 2015-2026 | 25 | 9 | 16 | 36.0% |
Arriva LOTTO Twarde Pierniki Toruń | 2013-2026 | 25 | 14 | 11 | 56.0% |
SKS Fulimpex Starogard Gdański | 2005-2021 | 24 | 17 | 7 | 70.8% |
UNIA Tarnów | 1998-2007 | 22 | 16 | 6 | 72.7% |
Energa Czarni Słupsk | 2019-2026 | 22 | 13 | 9 | 59.1% |
MKS II Dąbrowa Górnicza | 2013-2026 | 20 | 10 | 10 | 50.0% |
SKK Szczecin | 1983-2001 | 20 | 16 | 4 | 80.0% |
AZS Toruń | 1991-2001 | 19 | 17 | 2 | 89.5% |
KSK Qemetica Noteć Inowrocław | 1997-2018 | 18 | 16 | 2 | 88.9% |
Datzzy Kotwica Port Kołobrzeg | 2006-2019 | 18 | 14 | 4 | 77.8% |
Tauron GTK Gliwice | 2011-2026 | 15 | 11 | 4 | 73.3% |
MKKS Siarka Tarnobrzeg | 2012-2018 | 14 | 8 | 6 | 57.1% |
BUDIMPEX-POLONIA Przemyśl | 1995-2013 | 14 | 10 | 4 | 71.4% |
Hutnik Kraków | 1985-1993 | 14 | 13 | 1 | 92.9% |
AKADEMICKI ZWIĄZEK SPORTOWY (AZS) Lublin | 1992-2001 | 13 | 13 | 0 | 100.0% |
KK Świecie | 2006-2008 | 12 | 9 | 3 | 75.0% |
HydroTruck Radom | 2014-2022 | 12 | 7 | 5 | 58.3% |
KS BNG Kutno | 2010-2019 | 12 | 6 | 6 | 50.0% |
Solvera Sokół Łańcut | 2013-2024 | 10 | 5 | 5 | 50.0% |
Pogoń Prudnik | 2009-2019 | 10 | 4 | 6 | 40.0% |
OPTeam Resovia Rzeszów | 1981-1988 | 10 | 10 | 0 | 100.0% |
Wybrzeże Gdańsk | 1981-1989 | 10 | 9 | 1 | 90.0% |
Weegree AZS Politechnika Opolska | 2009-2017 | 9 | 4 | 5 | 44.4% |
ŁKS Łódź | 1981-2012 | 8 | 5 | 3 | 62.5% |
Enea Basket Poznań | 2012-2019 | 8 | 8 | 0 | 100.0% |
AZS Politechnika Poznań | 2009-2013 | 8 | 2 | 6 | 25.0% |
Miasto Szkła Krosno | 2013-2026 | 8 | 7 | 1 | 87.5% |
U&R Calor Twierdza Kłodzko | 2009-2018 | 8 | 3 | 5 | 37.5% |
KS Księżak Łowicz | 2010-2019 | 8 | 5 | 3 | 62.5% |
WKK Active Hotel Wrocław | 2010-2019 | 8 | 5 | 3 | 62.5% |
ECO Sudety Jelenia Góra | 1990-2017 | 8 | 6 | 2 | 75.0% |
Dziki Warszawa | 2024-2026 | 7 | 6 | 1 | 85.7% |
SKK Siedlce | 2013-2019 | 6 | 6 | 0 | 100.0% |
AZS Radex Szczecin | 2009-2013 | 6 | 1 | 5 | 16.7% |
OPEN Florentyna Pleszew | 2009-2011 | 6 | 0 | 6 | 0.0% |
Żubry Abakus Okna Białystok | 1996-1998 | 6 | 6 | 0 | 100.0% |
KK AZS UW Warszawa | 2017-2018 | 5 | 4 | 1 | 80.0% |
AZS Politechnika Warszawska | 2012 | 4 | 4 | 0 | 100.0% |
UMKS Kielce | 2000-2013 | 4 | 4 | 0 | 100.0% |
GKS Tychy | 2018-2019 | 4 | 2 | 2 | 50.0% |
Zdrovo Polonia 1912 Leszno | 2018-2019 | 4 | 3 | 1 | 75.0% |
R8 Basket AZS Politechnika Kraków | 2017-2018 | 4 | 0 | 4 | 0.0% |
OSSM PZKosz Wrocław | 2009-2010 | 4 | 3 | 1 | 75.0% |
CM Magnolia KKS Siechnice | 2009-2010 | 4 | 3 | 1 | 75.0% |
MKS Skierniewice | 2010-2011 | 4 | 0 | 4 | 0.0% |
Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocł. | 2017 | 4 | 4 | 0 | 100.0% |
Kager Gdynia | 2007 | 2 | 2 | 0 | 100.0% |
Znicz Jarosław | 2007 | 2 | 1 | 1 | 50.0% |
MTS Basket Kwidzyn | 2008 | 2 | 2 | 0 | 100.0% |
AZS AGH Kraków | 2019 | 2 | 1 | 1 | 50.0% |
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne | 2009 | 2 | 0 | 2 | 0.0% |
MKKS Rybnik | 2009 | 2 | 1 | 1 | 50.0% |
Tytan Częstochowa | 2009 | 2 | 0 | 2 | 0.0% |
AK Iskra Częstochowa | 2011 | 2 | 1 | 1 | 50.0% |
Alba Chorzów | 2011 | 2 | 1 | 1 | 50.0% |
KK A-Bild Bytom | 2011 | 2 | 1 | 1 | 50.0% |
MKS Sokół Marbo Międzychód | 2017 | 2 | 2 | 0 | 100.0% |
RKKS Rawia Rawag Rawicz | 2017 | 2 | 2 | 0 | 100.0% |
IgnerHome Basket Nysa | 2017 | 2 | 2 | 0 | 100.0% |
Remli Basket Club Obra Kościan | 2017 | 2 | 2 | 0 | 100.0% |
SKM Zastal I Zielona Góra | 2017 | 2 | 2 | 0 | 100.0% |
AK Stal II Ostrów Wlkp. | 2017 | 2 | 1 | 1 | 50.0% |
Röben Gimbasket Wrocław | 2017 | 2 | 2 | 0 | 100.0% |
KKS Energa Drogbruk Kalisz | 2017 | 2 | 2 | 0 | 100.0% |
Społem Łódź | 1986 | 2 | 2 | 0 | 100.0% |
Baildon Katowice | 1986 | 2 | 1 | 1 | 50.0% |
AgroFar Kraśnik | 1995 | 2 | 2 | 0 | 100.0% |
Więcej:
Rekordowe mecze w PLKSpany w PLKSerie w PLKRekordowe kwarty w PLKRekordowe połowy w PLKRekordowe mecze w 2LMSpany w 2LMSerie w 2LMRekordowe kwarty w 2LMRekordowe połowy w 2LMRekordowe mecze w 1LMSpany w 1LMSerie w 1LMRekordowe kwarty w 1LMRekordowe połowy w 1LMRekordowe mecze w PPMSpany w PPMSerie w PPMRekordowe kwarty w PPMRekordowe połowy w PPM




















































































